Telefonní operátor

25.000 Kč + provize a HPP

Pomáhej lidem vydělávat peníze!
Do našeho týmu hledáme nového kolegu, který je obchodníkem tělem i duší.

Jak si Vás představujeme:

  • máte zkušenosti se zákazníky
  • nebojíte se pracovat samostatně i v týmu
  • dokážete aktivně vyřešit požadavky klientů
  • nedělá vám problém multitasking

Náplň práce:

  • Volání klientům, kteří již předtím projevili zájem
  • Poskytování plné podpory klientům při zprostředkování obchodu na tuzemských i zahraničních trzích
  • Informování klienta o jeho možnostech a pomoci mu zvolit správně
  • Udržovat a rozvíjet dobré vztahy se zákazníky firmy

Nabízíme:

  • náborový příspěvek
  • velmi nadstandartní mzdové ohodnocení – 120Kč/hod. + provize
  • občerstvení na pracovišti zdarma
  • práci na plný úvazek na hlavní pracovní poměr
  • nástup možný ihned, dle dohody s kandidátem

Nezávazná poptávka

    Pozn. Velikost max. 10MB/soubor

    Odesláním automaticky souhlasíte se zpracováním údajů a s podmínkami zásady ochrany os. údajů.